top of page
Zoeken

De Sint is geweest!

Wat was het vandaag een spannende dag... De lieve goede Sint heeft vandaag een bezoekje gebracht aan onze school, weliswaar onder een andere formule dan voorgaande jaren. Wegens de vergevorderde leeftijd van de sint mochten wij hem geen enkel risico laten lopen, dus iedere klas ging bij hem langs binnen de eigen klasbubbel, en allemaal op veilige afstand!

De hulppieten bedachten een veilig schema, en zo heeft de Sint elk kind op onze school vandaag kunnen ontmoeten, op veilige afstand. Het 3e leerjaar dat helaas in quarantaine zat, volgende alles online mee van thuis uit.

Zo werd het voor de kinderen toch nog een beetje feest op onze school!

Neem binnenkort een kijkje op onze site voor meer foto's!


Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page